Par veikalu

       Mūsu ilggadējā pieredze kā rotaļlietu ražotājiem radīja mūsos drosmi un vēlēšanos radīt vēl nebijušu, skaistu, jaunām rotaļlietām bagātu veikalu, kurā iekļautas vēl Latvijā neredzēts rotaļlietu sortiments. Veikals „Rotaļnīca” tapa ļoti ilgi un tajā pat laikā ļoti ātri. Teju 3 mēnešu laikā tika uzburta un realizēta ideja par rotaļīgu veikalu bērniem ar zīmīgu nosaukumu – „Rotaļnīca”! Jau 2012. gada 10. jūlijā savas durvis vēra  mūsu veikals „Rotaļnīca”, lai mūsu apmeklētāji varētu tvert mirkli skaistu bērnu lietu pasaulē.


       Paralēli mūsu veikalam A.Čaka ielā 59, tiek attīstīts arī veikaliņa interneta veikals, lai mūsu rotaļlietu sortimentu varētu apskatīt arī sēžot birojā, mājās vai kādā kafejnīcā. Tā kā mēs cenšamies sekot līdzi laikam un modernajām iespējām – Jums ir iespēja apskatīt „Rotaļnīcas” sortimentu atrodoties arī darbā, mājās vai ceļā.


       Savā veikalā mēs stingri ievērojam rotaļlietu kvalitātes, bērna attīstības un dizaina aspektus, tāpēc veikalā būs pieejami īpaši atlasīti ražotāju produkti, kas tiešā veidā atspoguļo VARIS Toys ideju par kvalitatīvām, skaistām un galvenais – attīstošām – rotaļlietām. Produktu klāstā ir pieejamas ne tikai VARIS Toys koka rotaļlietas, bet arī attīstošās rotaļlietas, radošie komplekti un īpaši skaisti bērnistabas interjera priekšmeti no Francijas – DJECO, pašiem mazākajiem attīstošās mīļlietiņas no Candida, Fürnis un Inware, kā arī daudzi citi skaisti produkti maziem un lielākiem bērniem.


       Mēs esam pārliecināti, ka bērnība ir par īsu sliktām rotaļlietām! Tāpēc veikals „Rotaļnīca” ir vieta, kur var atrast vislabākās rotaļlietas Rīgā, īpašu apkalpošanu un personālu ar izpratni par bērnu un viņu vecākiem nepieciešamajām lietām.  Gaidām Jūs ciemos te – mūsu burvīgajā „Rotaļnīcā”.