SIA VARIS Toys atsauc rotaļlietu: Le Toy Van koka vilcienu

SIA VARIS Toys atsauc koka rotaļļietu – Le Toy Van velkamo rotaļlietu “Zaķīšu vilciens”, jo prece neatbilst drošuma prasībām.

Atsauktā prece: koka rotaļlieta - vilciens, preces artikuls PL026, svītrkods 5060023420266, partijas nr. 026/1016/LTV03; 026/2316/LTV24; 026/4116/LTV59 un 026/1217/LTV10, pārdošanā kopš 2016. gada augusta.

Iespējamie riski: aizrīšanās un nosmakšanas risks. Divu mazāko zaķēnu ausis var nokrist. Mazi bērni var šīs nokritušās ausis ielikt mutē un aizrīties. Tādējādi rotaļlieta neatbilst direktīvas prasībām par rotaļlietu drošumu un Eiropas Savienības noteiktajam standartam EN 71-1.

Negadījumi: nav reģistrēti.

Ja esat iegādājušies šo preci, rotaļlietas lietošana jāpārtrauc un tā jāatnes uz veikalu, kurā esat to iegādājies, vai uz SIA VARIS Toys veikalu “Rotaļnīca”, A.Čaka ielā 59, saņemot atpakaļ visu par preci samaksāto naudu.

 

Ja jums radušies jautājumi par šo preci, lūdzu sazinieties ar SIA VARIS Toys administrāciju, rakstot uz e-pastu info@varistoys.lv.


Ģoda ģimenēm - 15% atlaide jebkuram pirkumam

Turpmāk, iepērkoties mūsu veikalā “Rotaļnīca”, Rīgā, A.Čaka ielā 59, un uzrādot derīgu 3+ Ģimenes karti, saņemsiet 15% atlaidi jebkuram pirkumam!

Atlaides nesummējas, ja Jums jau ir pastāvīgā klienta atlaide vai produktam jau piemērota līdzvērtīga vai lielāka atlaide.

Atlaide nedarbojas, iepērkoties interneta veikalā www.rotalnica.lv. Lai saņemtu atlaidi, iepērkoties internetā, lūdzu, sazinieties ar mums individuāli, rakstot uz e-pastu info@varistoys.lv vai rakstot mums Facebook lapā @Rotalnica

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību. Šīs kartes īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.


Zīmēšanas konkurss ir noslēdzies.

Zīmēšanas konkurss ir noslēdzies!

Apsveicam uzvarētājus!!!

1. vieta Daniels Mitrofanovs

2. vieta Hugo Gundars

3. vieta Evelīna Petrone

Veicināšanas un simpātiju balvu iegūst Evelīna Fedosova.

 


Pateicamies visiem radošajiem bērniem, kas iesūtīja darbus!

Kopā mēs varam paveikt daudz laba!

 Pēc kāda laika arī mūsu veikaliņā varēsiet iegādāties apsveikuma kartiņas ar uzvarētāju zīmējumu dizainiem un visa ziedotā nauda tiks nodota palīdzēsim.lv fondam. 

 

Uzvarētāja Daniela Mitrofanova iesūtītais darbs:


Labdarības zīmēšanas konkurss VARIS Toys Ziemassvētkos

Zīmēšanas konkursa nolikums


Rotaļnīcas jaunā mājvieta

Rotaļlietu ir tik daudz, sortiments paliek ar vien lielāks, tādēļ ar prieku paziņojam, ka jūlija sākumā veikals "Rotaļnīca" maina savu atrašanās vietu uz gaišākām un plašākām telpām.  

30 jūnijā un 1. jūlijā veikals būs slēgts (pārcelsimies uz jaunajām telpām).
2. jūlijā gaidīsim Jūs mūsu jaunajā mājvietā - A. Čaka ielā 59, Rīgā. 

Uz tikšanos Rotaļnīcā. 

 Rotaļnīcas darba laiks decembrī:

Sestdienās - 6., 13. un 20. decembrī strādāsim no 10:00 līdz 19:00
Svētdienās  - 7., 14. un 21. decembrī strādāsim no 10:00 līdz 16:00

24. un 25. decembrī Rotaļnīca atpūtīsies un svinēs Ziemassvētkus.

No 26. līdz 30. decembrim strādāsim kā ierasts.

31. decembrī un 1. janvārī atpūtīsies un sagaidīs Jauno gadu

 Rotaļnīcas darba laiks Līgo svētkosRotaļnīcas darba laiks Maija brīvdienās.

 


Rotaļnīcas darba laiks Lieldienās

18. aprīlī strādāsim no 11.00 līdz 18.00 


19. un 21. aprīlī Rotaļnīca atpūtīsies, krāsos un ripinās olas, šūposies un piedalīsies olu kaujās.

22. aprīlī strādāsim kā ierasti no 11.00 līdz 19.00


APSVEICAM LAIMĒTĀJUS

Ir februāra sākums un tas nozīmē to, ka ir iznācis jaunais žurnāla EZIS numurs. Urāā!

 „„Eža” abonētāji, kuri atsūtīja uz redakciju pierādījumu par žurnāla abonēšanu, ir piedalījušies balvu izlozē. Galveno balvu laimējis 4 gadus vecais Konstantīns Nadejs no Rīgas. „Ezis” pasteidzās viņam nogādāt uzņēmuma VARIS Toys un veikaliņa „Rotaļnīca” dāvāto komplektu, kurā ir 222 detaļas. No tām var uzbūvēt visu ko.”

Liels prieks par visiem žurnāla EZIS abonētājiem, tāpēc mēs, VARIS Toys, sirsnīgi sveicam balvu ieguvējus- Konstantīnu Nadeju, Laumu Bieziņu un Elizabeti Šulcu! Lai Jums visiem VARIS būvēšanas prieks!

Un mēs domājam, ka Ezis ir viens feins žurnāls ar dažādiem uzdevumiem, kas palīdz gan „asināt” prātu, gan arī jautri pavadīt brīvo laiku, tāpēc abonē žurnālu arī Tu un iespējams, Tu, tāpat kā Konstantīns, Lauma un Elizabete  saņemsi balvas!

Urā, Urā, Urā!!!


VARIS Toys Valmierā apbalvo teicamniekus

Kā jau katru gadu, arī  šajos Ziemassvētkos, VARIS Toys apdāvināja sekmīgākos skolēnus, izvēloties vienu no Latvijas skolām. Šoreiz VARIS Toys konstruktori devās uz Valmieras Viestura vidusskolu, kur  trim brašiem pirmklasniekiem tika pasniegtas balvas par labām un teicamām sekmēm. Tas bija liels pārsteigums, jo īpaši Ziemassvētku laikā, par kuriem priecājās ne vien paši skolnieki, bet arī vecāki un skolas kolektīvs.  

„Paldies par dāvanām pie eglītes Viesturskolas pirmklasniekiem.Tas Ziemassvētku laikā skolas jaunākajiem bija īpašs pārsteigums! ” teic VVV direktora vietniece audzināšanas darbā sākumskolas posmā - Inguna Vācmane.

Arī  mēs- VARIS Toys-  priecājamies, ka varam pārsteigt un iepriecināt skolēnus.

Tiekamies atkal! :)


Lieliski palīgi mazuļa attīstībai

Ir grūti aptvert, cik strauji pirmo mēnešu laikā attīstās tava mazuļa ķermenis un prāts. Katru dienu bērns uzzina, iegaumē un iemācās kaut ko jaunu. Mazulis daudz un apzināti smaida, kad ar viņu runājas un spēlējas vai arī kad viņam ļauj spēlēties savā nodabā. Ieraugot pieaugušos, aktīvi dudina. Bērniņš uzmanīgi ieklausās ne vien apkārtējās skaņās, bet arī tajās, ko izrunā pats, un ļoti priecājas, tās dzirdot.                  

Uzticamā Rotaļnīca arī vēlas piedalīties Tava mazuļa attīstībā, tāpēc esam sagādājuši lieliskus draugus- muzikālus un skanošus mērkaķēnus un ēzelīšus, mārītes un pūces,  kas palīdzēs iepazīt mazulim šo tik skaisto pasauli. Pie mums atradīsi aktivitāšu paklājiņus, dažāda veida grabuļus un spirāles, kā arī aproces acu un roku koordinācijai. 

Nāc pie mums un mēs apsolām, ka Tavs mazulis augs priecīgs un uz pilnu klapi izbaudīs bērnību! Tev taču arī tas ir svarīgi, vai ne?

Tiekamies!


Darba laiks svētkos

Lai Ziemassvētku vecītim atvieglotu darbu, strādāsim vairāk!!!

Sestdiena, 21. decembris no 10:00- 18:00

Svētdiena, 22. decembris no 10:00 - 16:00

Pirmdiena, 23. decembris no 11:00 - 19:00

24., 25., 26. decembris brīvs

Piektdiena, 27. decembris no 11:00 - 19:00

Sestdiena, 28. decembris no 10:00 - 16:00

Svētdiena, 29. decembris brīvs

Pirmdiena, 30. decembris no 11:00-19:00

31. decembris, 1. janvāris brīvs.

Daudz prieka un laimes svētkos novēl Rotaļnīcas un VARIS Toys darba rūķi.


30% atlaide mūzikas instrumentiem

Lai mūzika skanētu ik uz soļa,
Rotaļnīca Tev palīdzību sola.
Nāk 30% atlaide, tā acis bola, 
Tā palīdz radīt mūziku uz goda!

Visiem Swedbankas klientiem 30% mūzikas instrumentiem, norēķinoties ar klienta karti. Papildus pirkumam saņem pastāvīgo klienta atlaižu karti.

Produktus iespējams iegādāties veikalā Rotaļnīca, Rīgā, Martas ielā 9-1a, kā arī iespējams pasūtīt produktus mājas lapā www.rotalnica.lv, izmantojot atlaižu kodu: muzika30.
 

 *Lūdzam pievērst uzmanību, ka mājaslapā produktu cena ir norādīta bez atlaides, jo šis ir ekskluzīvs piedāvājums tikai Swedbank klientiem.

Piedāvājuma izmantošanas termiņš – 11. novembris. 
Piedāvājumu iespējams izmantot sākot ar 28. oktobri.

 Laiks kā vienmēr tālāk steidzas,
Jaunā gada gaitās sauc.
Lai nekas nav nepaveicams,
Lai ir prieka, laimes daudz !

 

Rotaļnīcas darba rūķi novēl Laimīgu jauno gadu!

Tiekamies jau drīdz!

Gaidām Jūs arī Rīgā, Martas ielā 9-1A


Radošās darbnīcas "Rotaļnīcā"

      Atverot mūsu veikalu "Rotaļnīca" mēs plānojām, kā veikalu padarīt dzīvespriecīgāku, ar bērnu balsīm piepildītāku! Esam nonākuši pie reāliem darbiem un katru 2. nedēļu gatavosim bērniem radošās darbnīcas, kurās bērni varēs iemācīties dažādas jaunas rotaļas, mākslinieciksas nodarbes, spēles. Galu galā bērniem jābūt starp citiem bērniem, lai iemācītos tik svarīgās dzīves gudrības!

      Veikala pastāvīgajā programmā paredzētas rotaļu un spēļu darbnīcas, kur zinoša „Rotaļnīcas” darbinieka vadībā bērni varēs apgūt jaunas radošas spēles un pagūs iejusties mazu mākslinieku lomās, veidojot, zīmējot, krāsojot. 
      Mēs esam pārliecināti, ka bērnība ir par īsu sliktām rotaļlietām! Tāpēc veikals „Rotaļnīca” ir vieta, kur varēs atrast vislabākās rotaļlietas Rīgā, īpašu apkalpošanu un personālu ar izpratni par bērnu un viņu vecākiem nepieciešamajām lietām.

      Informāciju par radošajām darbnīcām mēs Jums varam izsūtīt pēc pieprasījuma: raksti uz info@rotalnica.lv un mēs tev nosūtīsim visu radošo darbnīcu plānu tuvākajam mēnesim.


1. septembris nāk...

-- Vai tu jau esi gatavs apsveikt mazos ar pirmo skolas dienu?  

-- Jā, es esmu, un Tu?

-- Es gan, sestdien, 31. augustā, došos uz Rotaļnīcu, lai iegādātu dāvanas. Starp citu, iepērkoties 31. augustā virs 10 latiem, saņemšu pārsteiguma balvu! 

Nāc arī Tu!

                  *  *  *

Atgādinām, ka darba laiks vasarā ir 

P.

O.

Tr.            11:00 - 19:00                   

C.

P. 

S. - Sv.     Sauļojamies un atpūšamies

 

Darbu sestdienās atsāksim ar 31. augustu! 

 

Nenokavē prieka pilnās bērna actiņas, 

kad viņš 1. septembrī saņems Rotaļnīcas mantiņas! 

 

 

Visus produktus iespējams aplūkot un iegādāties http://www.rotalnica.lv

Rotaļīgu vasariņ!


Ir pavasaris klāt, jāiet laukā rotaļāt`!

Pavasaris ir ienācis Rotaļnīcā ne tikai ar saules stariem, bet arī ar jauniem produktiem- mūzikas instrumenti un jautras spēlītes gan maziem, gan lieliem.

Ir pienācis laiks arī atraktīvajām spēlēm brīvā dabā, bet pērnā gada rotaļas apnikušas vai salūzušas? Rotaļnīca sagādā Jums visiem pārsteigumu un samazina cenas par 10 %  pavasara- vasaras spēlēm.

Bet ar to vēl nav gana... Rotaļnīca turpina pārsteigt! Vari pieteikties kādai spēļu pēcpusdienai kopā ar VARIS konstruktoru vai jautrajām Djeco spēlēm. Vari izmēģināt arī jauno nesacietējošo veidošanas masu, no kuras vari būvēt pilis un kūkas gluži kā smilšu kastē.

Saulainas un rotaļīgas domas vēlot,

Tava Rotaļnīca  


Darba laiks vasarā

Laika posmā no 8. jūnija līdz 31. augustam Rotaļnīca maina darba grafiku.

Jorpojām gaidīsim un ar prieku rotaļāsimies ar Tevi kopā katru darba dienu no 11:00 - 19:00.

Sestdienās un svētdienās izbaudām vasaras priekus -  sauļojamies un atpūšamies.

 

Visus produktus iespējams aplūkot un iegādāties šeit jebkurā, Tev ērtā laikā.

 

Rotaļīgu vasariņ`!


Balsošana ir beigusies!

Mīļie draugi, bērni, ģimenes! Visi, kas piedalījās zīmēšanas konkursā! Balsošana ir beigusies un drīz jo drīz tiks paziņoti rezultāti!

Vēlamies izteikt lielas uzslavas par centību, radošumu, rūpību un izcilību 214 bērniem, kas iesaistījās mūsu rīkotajā konkursā "Mana sapņu pils/ Mans pirātu kuģis".

Savu izdeju par savu pirātu kuģi izteiksmīgi pasniedza 102 puikas.

Savu sapņu pili ilustrēja 112 meitenes.

 

Lielum liels paldies par Jūsu centību un uzvarētāju zīmējumi tiks publicēti mūsu Rotaļnīcas Jaunumu sadaļā.

 

Lai Jums saulaini šodien,

Jūsu Rotaļnīcas rūķi!


Zīmēšanas konkurss

Hei hei, mazajiem māksliniekiem!
Zīmēšanas konkurss Rotaļnīcā ir klāt!

Izvēlies jebkuru zīmēšanas tehniku un iekļaujies A4 formāta lapā.
Zīmē sapņu pili vai pirātu kuģi, iesūti zīmējumu pa pastu vai atnes to personīgi un saņem vērtīgas balvas!!!

1. vietai dāvanu karte no veikala „Rotaļnīca” 30 Ls vērtībā;

2. vietai dāvanu karte no veikala „Rotaļnīca” 20 Ls vērtībā;

3. vietai dāvanu karte no veikala „Rotaļnīca” 10 Ls vērtībā.

Uzvarētāju noteiks veikala apmeklētāji, tāpēc, ja arī Tu vēlies balsot par kādu no zīmējumiem, gaidīsim Tevi veikalā Rotaļnīca, Rīgā, Martas ielā 9-1A.

P.S. Nolikums pielikumā
Lai veicas!


Darba laiks svētkos


Veikala atvēršanas svētki

Latvijā lielākais rotaļlietu ražotājs – SIA VARIS Toys – attīstās, atverot savu pirmo rotaļlietu veikalu. Uzņēmums, kas līdz šim veiksmīgi darbojies, ražojot un eksportējot koka rotaļlietas, piedāvās savas rotaļlietas plašākai Latvijas publikai.

11. jūlijā veikals tiks vērts plašākai publikai. Veikala atklāšanas nedēļā - laikā no 11. jūlija līdz 14. jūlijam veikala apmeklētājus sagaidīs īpašā gaisotnē – ar rotaļām, spēlēm un īpašām atlaidēm.
Ražotājs VARIS Toys stingri ievēro bērnu rotaļlietu kvalitātes, bērna attīstības un dizaina aspektus, tāpēc veikalā būs pieejami īpaši atlasīti ražotāju produkti, kas tiešā veidā atspoguļo VARIS Toys ideju par kvalitatīvām, skaistām un galvenais – attīstošām – rotaļlietām. Produktu klāstā būs pieejamas koka rotaļlietas, radošie komplekti un īpaši skaisti  no Francijas – DJECO, pašiem mazākajiem attīstošās mīļlietiņas no Candida, Fürnis un Inware, kā arī daudzi citi skaisti produkti maziem un lielākiem bērniem.

...un daudz daudz skaistu lietu Jūsu bērna priekam un attīstībai!

Gaidīsim Jūs ciemos!